Zamiłowanie do mody przekazał mi ojciec, który przeszło 30 lat temu stworzył docenianą w całej Europie markę Lebelt suits.

Wychowałem się w pracowni krawieckiej, a obcowanie z tkaninami oraz możliwość podpatrywania najlepszych projektantów i krawców z czasem przerodziły się w prawdziwą pasję.

Dzisiaj, już jako dojrzały projektant, pragnę kultywować rodzinną tradycję, stawiając na świeży, nowatorski kierunek, jednocześnie czerpiąc pełnymi garściami z wieloletniego doświadczenia. Stworzenie kolekcji dla kobiet jest dla mnie naturalnym krokiem rozwoju marki, do tej pory kojarzonej głównie z modą męską.

Oddaję w Twoje ręce odzież, zaprojektowaną z myślą o wyzwaniach, jakim stawiasz czoło każdego dnia. Wysokiej jakości tkaniny, perfekcyjne przeszycia i dbałość o detale sprawiają, że ubrania podkreślą Twój styl i charakter, jednocześnie dając poczucie swobody i komfortu w każdej sytuacji. Przekazuję Ci kolekcję, wykonaną z trwałych materiałów, wyselekcjonowanych w zgodzie z dbałością o naturalne środowisko. Zapraszam Cię do świata mody, stworzonego dla wymagających i wyjątkowych kobiet, takich jak Ty.